ZSP 6a7

 

Krajské kolo recitační soutěže

IMG 1107Tady je naše reprezentační sestava v krajském kole. Byli jsme opravdu dobří.


 

 

 

Den autismu

1

Všichni jsme přišli v modrém.


 

 

 

 

Recitační soutěž

P1310371  Ve středu 6.4. se konalo školní kolo recitační soutěže.Všichni jsme se naučili pěkné básničky a byli jsme úspěšní. Do krajského kola postoupili Martin Grézl a Eliška Pučanová.


 

 

P1310374P1310380P1310425P1310433P1310427P1310404P1310473

Svatý Martin

IMG 20161111 111406Přivítali jsme Martina na bílém koni.

 

 

 

 

 

 

 

 

Číst dál: Svatý Martin

Vánoční besídka

20161220 092512V úterý jsme si udělali moc pěknou vánoční besídku. Pochutnali jsme si na občerstvení, pustili svíčky. Také jsme si rozdali dárky. Asi jsme byli moc hodní. A teď hurá na Vánoce.

 

 

Číst dál: Vánoční besídka

Stopovaná

IMAG3855Po prázdninách jsme se letos sešli ve složení šestý a sedmý ročník. Abychom si lépe zvykli, že je už škola připravili pro nás starší spolužáci stopovanou. Cestou do Pekla jsme splnili úkoly a opekli párky. Ještě jsme se vydali na rozhlednu. Moc jsme si to užili.

 

Číst dál: Stopovaná

Střelnice

P1300536I letos jsme strávili pěkné dopoledne na Střelnici. Zasoutěžili jsme si a pěkně se prošli. Moc se nám to líbilo.

 

 

 

 

 

Číst dál: Střelnice

Kukátko

DSCN3758V listopadu jsme se zůčastnili 11.ročníku přehlídky divadelních představení Kukátko. Sehráli jsme operku Červená Karkulka. Představení se nám moc povedlo. Vyhráli jsme výborný dort.

 

 

 

Číst dál: Kukátko

Rozsvícení stromku

P1300793Protože se moc těšíme na Vánoce, tak se stromeček rozzářil i u nás ve škole.

 

 

 

 

Číst dál: Rozsvícení stromku

Mikuláš

IMAG41685. prosince k nám přišel Mikuláš. Dostali jsme dobroty a čert nikoho neodnesl.

 

 

 

 

Litomyšlení

IMAG3888 1 1V úterá 27.9. jsme se vypravili do Litomyšle. Nejprve jsme si prohlédli náměstí a pak jsme pokračovali na zámek, kde byla připravena spousta různých úkolů. Většinu se nám podařilo splnit. Byl to moc pěkný den.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Číst dál: Litomyšlení

Bašta

20161011 121640V rámci výuky dějepisu jsme byli na baště, kde jsme si mohli vykřesat oheň, vyrobit svíčku. zastřílet si z luku a vyzkoušet další zábavné akltvity. Za  to všechno děkujeme panu Machálkovi, který nám to umožnil.

 

 

 

 

 

 

 

 

Číst dál: Bašta

Hrátky na sněhu

P1300966Hurá, napadl sníh. Toho jsme museli využít a vydali jsme se na Knížecí louku. Nejprve jsme ptáčkům zavěsili lojové koule, aby neměli hlad. Pak se z nás staly psí spřežení a povozili jsme naše malé kamarády a některé paní učitelky. Do sněhu jsme vyšlapali krásný obrázek. A na konec jsme si pořádně užili sáňkování. Dopoledne se nám všem moc líbilo. Doufáme, že nám sníh vydrží.Číst dál: Hrátky na sněhu

vzor ZŠ - 6+7

NO IMAGEJe pátek 28. 5. 2010, po dlouhé době svítí sluníčko a my s dětmi, některými rodiči a babičkami odjíždíme na školní výlet - směr Staré Hrady u Jičína, kde na nás čekají strašidla.
Přijetí tam bylo vřelé a ihned jsme se s princeznou vydali na první pohádkovou cestu do sklepení, která byla planá strašidel a o kterých jsme se dozvěděli mnoho nového. Na druhou pohádkovou cestu jsme šli hned po občerstvení, kde na nás čekala čarodějnice, ta rozdala dětem čarodějnická košťata a už jsme šlapali po schodech na půdu. Tam na nás čekala strašidla, která zde žijí.


Je pátek 28. 5. 2010, po dlouhé době svítí sluníčko a my s dětmi, některými rodiči a babičkami odjíždíme na školní výlet - směr Staré Hrady u Jičína, kde na nás čekají strašidla.

Přijetí tam bylo vřelé a ihned jsme se s princeznou vydali na první pohádkovou cestu do sklepení, která byla planá strašidel a o kterých jsme se dozvěděli mnoho nového. Na druhou pohádkovou cestu jsme šli hned po občerstvení, kde na nás čekala čarodějnice, ta rozdala dětem čarodějnická košťata a už jsme šlapali po schodech na půdu. Tam na nás čekala strašidla, která zde žijí. Čarodějnice nám je představila a o každé nám řekla, co dělá. Poté jsme odjížděli do Šťastné země v Radvánovicích, kde je veliký areál průlezek. Zde se děti i veškerý doprovod vyřádil na průlezkách, trampolínách. Nato jsme šli překonávat bažiny, provazový žebřík a jiné nástrahy v rokli. No prostě, bylo to úžasné. Cesta zpět nám rychle utekla a my jsme šťastně a v pořádku dorazili do Zbečníka a to už s kapkami deště. Budeme mít na co vzpomínat.

Ivana Benešová

NO IMAGENO IMAGENO IMAGE

Na dopravní soutěži

DSCN3412Dopravní soutěž

Jedno dubnové dopoledne jsme se vypravili na dopravní hřiště. Od rána jsme se moc těšili. Vždyť se tam koná dopravní soutěž! Závodit se bude v jízdě zručnosti a ve schopnosti projíždět dopravní hřiště bez přestupků. Na vše dohlíží příslušník Městské policie v Moravské Třebové strážník Michal Krbec.

 

Číst dál: Na dopravní soutěži

Výlet do Wikylandu

IMAG3566Wikyland

Na začátek května jsme si naplánovali výlet do dětského centra Wikyland v Brně. Už dlouho jsme se těšili a konečně ten vytoužený den přišel. Nabalili jsme si svačiny a před školou nastoupili do připraveného autobusu. Za hodinu a půl jsme dorazili do cíle naší cesty - do Wikylandu v Brně.


Nejprve jsme si snědli připravené svačiny, abychom nabrali dost sil a pak už se nedočkavě vrhli na všechny ty zajímavé akrakce. Vše jsme si důkladně prošli, prohlédli a pak i vyzkoušeli. Dokonce jsme si zadováděli na diskotéce. Výlet se nám všem moc líbil!

IMAG3527IMAG3530IMAG3570

 

 


INVESTICE-DO-ROZVOJE-VZDELAVANI-LOGO

Škola dostala dotaci z ESF na projekt
“Zvýšení kvality vzdělávání” registrační číslo CZ.02.3.68/0.0/0.0/16_22/0002697
operační program pro vývoj a výzkum.


 

Speciální základní škola, mateřská škola a praktická škola Moravská Třebová - netfirmy.cz
Speciální školy - netfirmy.cz