ZSP 3a5

 

Recitační soutěž

P1310405

Další dubnovou akcí byla recitační soutěž, na kterou jsme se připravovali už od ledna. Soutěž se vydařila, přestože někteří recitátoři onemocněli. Na rotkách určitě sami poznáte, jak to nakonec dopadlo :)

 

Číst dál: Recitační soutěž

Modrý den

modra cela skola

Duben je opět věnován modré barvě, je to barva symbolizující sympatie s lidmi postiženými autismem. Ve městě probíhají různé akce snažící se zvýšit povědomí lidí o této nemoci. I v naší škole jsme se zúčastnili a jeden den jsme přišli všichni v modrém a my jsme se i nabarvili a pak jsme se společně vyfotili.

Číst dál: Modrý den

Masopust

IMAG4277

 V únoru jsme se společně s ostatními dětmi zúčastnili masopustního průvodu. Vyrobili jsme si masky a vydali se ze školy přes náměstí, kde jsme požádali o povolení veselit se přímo u radnice. Cestou jsme zpívali a veselili se. Byla to moc fajn akce.

Číst dál: Masopust

Hrátky na sněhu

 

P1300977

Leden nás překvapil a hlavně děti potěšil velkou nadílkou sněhu. Hned jsme toho využili a uspořádali Hrátky na sněhu. Nejdříve jsme pomohli ptáčkům a pověsili lojové koule na blízké stromy. Pak jsme pořádali závody "psích spřežení", neměli jsme psy, tak vozily větší děti ty malé. 

  

Číst dál: Hrátky na sněhu

Vánoční besídka

 

P1300853

V prosinci jsme se zúčastnili spousty akcí, ale nejvíce jsme se těšili na vánoční besídku. Opět jsme tam vystupovali s Karkulkou, čekalo nás i občerstvení v podobě cukroví a limonády. Po vystoupeních všech tříd začala diskotéka. Tančili jsme celou dobu a ani se nám nechtělo zpátky do školy.

 

Číst dál: Vánoční besídka

Kukátko 2016

DSCN3761V listopadu jsme se dočkali divadelní přehlídky pořádané naší školou, která se jmenuje Kukátko a kterou škola pořádá už mnoho let. My jsme už od září pilně trénovali operku od pánů Svěráka a Uhlíře Karkulka. Dalo to práci a také dohadování, kdo nakonec bude kterou roli hrát. S představením a obsazením rolí nám pomohla vedlejší třída šesťáků a sedmáků. 

Číst dál: Kukátko 2016

Branný den

P1300537Již tradičně jsme se v říjnu sešli na Střelnici a již tradičně byla veliká zima, ale nám to nevadilo, protože jsme se tam dostavili proto, abychom sportovali a opékali špekáčky, a u obou těchto aktivit se člověk pořádně zahřeje. Plnění disciplin bylo zábavné, vzájemně jsme si fandili a povzbuzovali se. Měli jsme s sebou i psa Borku a cestou tam i zpět jsme ...

Číst dál: Branný den

Seznamte se s námi

WIN 20160914 115826Tak máme další školní rok a po prázdninách jsme se vrátili do školy. V naší třídě je nás trochu víc, přidali se k nám ještě loňští čtvrťáci a tak jsme dohromady třetí a pátá třída. Skamarádili jsme se a snažíme se být dobrá třída. Máme ještě paní asistentku Míšu Horákovou, která nám pomáhá s učením.

 

 

 

 

Číst dál: Seznamte se s námi

 

 


INVESTICE-DO-ROZVOJE-VZDELAVANI-LOGO

Škola dostala dotaci z ESF na projekt
“Zvýšení kvality vzdělávání” registrační číslo CZ.02.3.68/0.0/0.0/16_22/0002697
operační program pro vývoj a výzkum.


 

Speciální základní škola, mateřská škola a praktická škola Moravská Třebová - netfirmy.cz
Speciální školy - netfirmy.cz