ZSS

 

Závěr školního roku

DSCF8267

Přiblížil se konec školního roku. Celý rok jsme se snažili poctivě se učit, abychom se poslední měsíc ve školním roce, mohli také trošku bavit. A bavili jsme se hodně. V měsíci červnu jsme se účastnili velkého množství velice zajímavých akcí. Červen jsme zahájili na školním hřišti a zahradě oslavou dne dětí. Další týden polovina třídy odjela do školy v přírodě, která byla letos v Cotkytli. Byli jsme ubytovaní  v penzionu Na mlýně. 

Číst dál: Závěr školního roku

Novinky z naší třídy

P1310386

Přivítali jsme jaro krásnými básničkami, které jsme se perfektně naučili a přednesli na školním kole recitační soutěže. Naše píle při učení se nám vyplatila. Získali jsme všechna tři místa. Karinka 3., Adámek 2. a Maruška 1.

Postoupili jsme do krajského kola. 

Číst dál: Novinky z naší třídy

Listopad a prosinec

20161111 110450

V listopadu jsme přivítali sv. Martina, který přijel na bílém koni a pak už celý prosinec proběhl ve znamení příprav  a těšení se na Ježíška. Rozsvítili jsme školní vánoční stromeček, přivítali jsme Mikuláše, anděla i čerty a protože jsme si připravili krásné básničky a byli jsme hodní, do pekla nás neodnesli. 

Číst dál: Listopad a prosinec

Červen

20160617 112549

  ČERVEN PLNÝ ZÁŽITKŮ!

 

  

Číst dál: Červen

Dopravní soutěž

 

004

V dopravní soutěži na dopravním hřišti jsme si ověřili znalosti  dopravních značek a v jízdě zručnosti jsme předvedli, jak umíme ovládat kolo.

 

Číst dál: Dopravní soutěž

Recitační soutěž

 

P4216039Všichni jsme si připravili básničky na školní recitační soutěž, ale jen někdo mohl postoupit do krajského kola. Do krajského kola postoupil Jára, Karinka a Maruška. Karinka slavila velký úspěch. Ve velké konkurenci se v krajském kole umístila na 3.místě. Gratulace!!! :-D

Číst dál: Recitační soutěž

Březen

 

002Konečně je tu jaro a my jsme ho byli přivítat.

 

 

 

Číst dál: Březen

Únor

 

 V únoru pan007í učitelka slavila narozeniny. Chtěli jsme ji překvapit a udělat radost. Napadlo nás, upéct dort. A tak jsme  za pomoci paní učitelky Moniky Zemanové  upekli a nazdobili srdce. Povedlo se!  Paní učitelka měla velkou radost. O dort se s námi podělila. Moc nám všem chutnal.

 

Číst dál: Únor

Leden

078

  Leden jsme prožili v zimních radovánkách. Bylo to moc fajn!

 

 

 

Číst dál: Leden

Prosinec

DSCN3125

Prosinec byl bohatý na zážitky. Na ledě jsme měli karneval, ve třídě nás navštívili čerti, Mikuláš i andělé, zazpívali jsme si u stromečku a rok ve škole zakončili velkou školní besídkou. Moc se nám vše líbilo.

 

 

Číst dál: Prosinec

Navštívili jsme střelnici

strelnice podzim1Navštívili jsme střelnici, kde jsme si zasoutěžili v různých sportovních odvětvích. Na závěr - za odměnu - jsme si opekli buřty.

Dopoledne na čerstvém vzduchu nám přišlo vhod.

 

 

Číst dál: Navštívili jsme střelnici

Zážitky z divadla

PB185316    Každý měsíc chodíme do muzea na dětská divadelní představení. Chodíme moc rádi a všechna představení se nám moc líbí. V listopadu jsme byli na pohádce            O Rákosníčkovi.  Představení bylo velice pěkné. Pobavili jsme se i zasmáli a potom jsme své zážitky nakreslili. Myslíme, že se nám obrázky povedly a tak se chceme pochlubit.

 

 


INVESTICE-DO-ROZVOJE-VZDELAVANI-LOGO

Škola dostala dotaci z ESF na projekt
“Zvýšení kvality vzdělávání” registrační číslo CZ.02.3.68/0.0/0.0/16_22/0002697
operační program pro vývoj a výzkum.


 

Speciální základní škola, mateřská škola a praktická škola Moravská Třebová - netfirmy.cz
Speciální školy - netfirmy.cz